02-12-2019

Sport- en Zweminstructeur

Sport- en Zweminstructeur

De Winter Sport is op zoek naar een Sport- en Zweminstructeur (MBO of HBO M/V)

De Winter Sport is een snelgroeiend Sportinstituut in Het Gooi. Ons team bestaat uit een hecht team van sport- en zwemles instructeurs. Door forse groei hebben wij behoefte aan meerdere professionele sport- en zweminstructeurs met ambitie, passie en enthousiasme om onze organisatie te versterken.

De functie

In deze functie ben je niet alleen verantwoordelijk voor het geven van sport- en zwemlessen. Je werkt mee aan het door ontwikkelen van het lessysteem. Je faciliteert de gehele gang van zaken op de locatie waar je werkzaam bent. Jouw voornaamste doel is ervoor te zorgen dat kinderen zo goed en efficiënt mogelijk het diplomazwemmen wordt bijgebracht middels het door ons unieke lesplan. Je werkt nauw samen met je collega’s in een fijn team! Je bent minimaal 20 tot 25 uur beschikbaar doordeweeks en minimaal een weekenddag. ‬‬

Wij vragen

Iemand die zich thuis voelt in een informele en hectische omgeving, die stressbestendig is en die past binnen ons team. Ervaring als sport- en zweminstructeur is een vereiste. In ieder geval dien je in het bezit te zijn van de zwem aantekening of een (afgeronde) opleiding tot zweminstructeur. Je hebt een geldig EHBO diploma of bent bereid deze te behalen. Tot slot kun je een geldige VOG-verklaring overleggen.‬‬‬‬‬‬

Wij bieden jou

Een leuke, dynamische en afwisselende baan voor doordeweeks en in het weekend waarin je jezelf kunt ontwikkelen. Dit kan zowel parttime en of fulltime. Je werkt in een gezellig team van professionals in een informele omgeving. Werken op een vaste locatie in Hilversum. ‬‬

Jouw talent

Je vindt het een uitdaging om zelfstandig je taken te vervullen en je houdt overzicht in hectische situaties. Daarnaast ben je assertief en accuraat en is werken met kinderen en volwassenen op jouw lijf geschreven.

Wie zijn wij?

De Winter Sport is al 12,5 jaar een van de grootste zwemles aanbieders van de regio met een hecht team van professionals. Door uitbreiding van de sportlocatie zijn we nu ook actief in het geven van sportlessen. Kind vriendelijkheid, klantgerichtheid, plezier, innovatie, ambitie en kwaliteit zijn onze sleutelwoorden.‬‬‬

‪Is deze functie iets voor jou? Mail dan nu je c.v. met foto en motivatie in via onderstaand sollicitatieformulier en wie weet sta je binnen de kortste keren bij ons in het zwembad of de sportlocatie!‬‬‬‬‬

Reageer op deze vacature

Niet alle verplichte velden zijn correct ingevuld.
*
*
*
*
Alleen Word en PDF bestanden toegestaan.